O FIRMIE
KOMPETENCJE
CO ROBIMY?
KONTAKT
LOKALIZACJA
Kompetencje

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

- Kompetencja

Galwanotechniką może zajmować się każdy: szewc, krawcowa, piekarz, polonista... Nie w każdym przypadku ma to jednak sens. U nas zarówno właściciele firmy, jak i kierownik zakładu mają wyższe wykształcenie, ze specjalizacją - technologia powłok ochronnych. Dlatego radzimy sobie z problemami, które dla innych mogą być zbyt trudne; służymy fachową pomocą już na etapie projektowania elementów przeznaczonych do pokrycia galwanicznego, aby końcowy efekt był taki, jak zamierzono; doradzamy zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii oraz ich obróbki mechanicznej w celu uzyskania najlepszego produktu finalnego. Osobisty nadzór kierownictwa nad przebiegiem procesów galwanicznych i stała kontrola analityczna składu kąpieli pozwala zminimalizować ryzyko ewentualnego błędu podczas pokrywania detali.

- Technologia

Tak jak większość galwanizerni stosujemy technologie wiodących firm działających na rynkach światowych. Stosować nie zawsze jednak oznacza rozumieć, kontrolować i w pełni wykorzystywać... Nasza wiedza i doświadczenie oraz współpraca z laboratoriami producentów tych technologii zapewnia osiągnięcie optymalnych efektów.

- Bezpieczna, stała współpraca

Nikt nie lubi być lekceważony. Wiele galwanizerni funkcjonuje jako wydział większego zakładu. Wielokrotnie zdarza się w tego typy galwanizerniach, że zlecenia "z zewnątrz" traktowane są "po macoszemu", daleko na końcu kolejki za produkcją macierzystej firmy i wykonywane dopiero wtedy, gdy już nic innego nie ma do roboty. A, nie daj Boże, niech się okaże, że wyrób zlecany jest konkurencyjny w stosunku do własnej produkcji!!!
U nas Wam to nie grozi. Nie mamy żadnej własnej produkcji, nie mamy innych źródeł dochodu. Dla nas wykonywanie usług znaczy "być albo nie być", dlatego usługodawców traktujemy z należytym szacunkiem. Z jednym tylko wyjątkiem: Przepraszamy, ale ze względów organizacyjnych nie wykonujemy usług dla indywidualnych klientów (chodzi o usługi typu: części motocyklowe, zabytkowa cukiernica w spadku po babci czy gwizdek do czajnika...). WSPÓŁPRACUJEMY WYŁĄCZNIE Z FIRMAMI!!!
Nikt nie lubi też niemiłych niespodzianek. Taką niespodzianką może być np. fakt, że galwanizernia, która od lat wykonuje dla Was usługi, przestała istnieć lub zawiesiła swoją działalność. Przez złośliwość, złą wolę? Nie! Po prostu ktoś ich zapytał "co robicie ze ściekami, odpadami pogalwanicznymi?". I zapadła niezręczna cisza...
My działamy oficjalnie i legalnie, na podstawie wieloletnich pozwoleń, sprawy ekologii zaś stawiamy na równi z zagadnieniami technologicznymi. To, oczywiście, kosztuje, ale daje spokojny sen nam i naszym klientom.

- Bydgoszcz jest bliżej, niż to wynika z mapy!

Może się wydawać, że 50, 100 lub 500 km to odległość, której zdecydowanie nie warto pokonywać, żeby coś zawieźć do galwanizerni. Nasi dotychczasowi klienci rozsiani są niemal po całej Polsce: od Bytowa i Elbląga na północy, po Kraków na południu; od Gorzowa Wlkp. na zachodzie, po Chełm na wschodzie! Dodajmy do tego Poznań, Zgierz, Skierniewice, Ełk i mnóstwo innych miejscowości z naszego województwa oraz z województw ościennych, a powstanie przybliżony obraz zasięgu działania naszej firmy. Towar jadący do nas mijał po drodze wiele innych galwanizerni, trafiał jednak do nas... Dlaczego? Bo warto! Najczęściej wystarczy jedno spotkanie, by ustalić wszystkie szczegóły kooperacji. Resztę, przy odrobinie dobrej woli, można dopracować później.
Można to krótko podsumować w następujący sposób: nigdy jeszcze się nie zdarzyło, by odległość była główną przeszkodą w podjęciu współpracy z naszymi klientami.

- Nasze zalety doceniają nawet najbardziej wymagający odbiorcy.

Niemal we wszystkich branżach, w których wykorzystywane są powłoki ochronne, zaznaczyliśmy już swą obecność: od motoryzacji przez sprzęt medyczny, przyrządy pomiarowe, maszyny gastronomiczne, osprzęt pneumatyczny, armaturę łazienkową, sprzęt AGD, lampy, akcesoria meblowe... Lista zadowolonych klientów jest bardzo długa i pokazuje naszą wszechstronność i gotowość podejmowania wciąż nowych wyzwań. Wysoka jakość naszych powłok podnosi konkurencyjność całego wyrobu finalnego i jest bardzo ważnym atutem w walce o klienta, zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą! Mamy potwierdzone dane, że towary obrabiane w naszym zakładzie znane są niemal na całym świecie (nie mamy tylko pewności, czy "zawędrowały" do Australii i na Antarktydę...).Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na stronie
Wpisz swój e-mail:


Zapisz się. Wypisz się.
Wykonanie: CONCEPT